Progress Ingeniørfirma AS

Frysjaveien 33E, 0884 Oslo
Telefon +47 22 02 79 00
post@progressing.no

ORGANISASJONSKART

Thomas Smefjell

CEO / Adm Dir

thomas@progressing.no
+47 95737281

Ole Petter Sætrang

Salgsingeniør

ole@progressing.no
+47 95737283

Tom Dybwad

Salgsingeniør

tom@progressing.no
+47 95737284

Fredrik Scuderi

Salgsingeniør

fredrik@progressing.no
+47 95737288

Ellen Sylling

Kontorfullmektig

ellen@progressing.no
+47 95737286

Kim Fosvold

Servicemekaniker

kim.fosvold@progressing.no
+47 95737289

Sigurd Steinheim

Lager / logistikk

sigurd@progressing.no
+47 95737287

Forhandlerregistrering

Søk om forhandlerstatus for ditt firma

Returskjema

Intrukser om retur

KONTAKT OSS

PROGRESS Ingeniørfirma AS importerer og beregner komponenter til marine og industri bransjen. Alt salg foregår via våre videreforhandlere. Ta kontakt for å finne en forhandler nær deg. Du kan også ringe oss på +47 22 02 79 00